c-img

Hakkımızda

E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv gibi uygulamaların ardından muhasebe ve bilgi işlem departmanlarının gündeminde olan E-Mutabakat,2012 senesinde ilk kez bir ürünü olarak ortaya çıkmış, müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri ile bugünkü durumuna gelmiş, bugün ise artık sektöre ismini vermenin onurunu yaşamaktadır.

İstanbul Ataşehir ’de, güçlü yerli sermayesi, 65 uzman personeli ve profesyonel çözüm ortaklıkları ile hizmet veren kuruluşumuz, yazılım ekibini de kendi bünyesinde istihdam etmektedir.

Misyonumuz

Mutabakat.com Müşterilerini yüzde yüz memnun eden çözümler sunmayı, sunduğu çözümlerde son teknolojiler kullanmayı ve her zaman inovatif yaklaşımlar sergilemeyi, oluşturduğu ürünler ile Türkiye'ye ve insana değer katmayı kendisine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe etkin çözümler üreten, iş ortaklarımızın beklentilerini karşılayan, güvenilir ve güçlü bir hizmet sunan, konusunda aranan bir kurum olmaktır.Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği bilişim firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmaktır.